SİPARİŞ 0212 292 22 86
WHATSAPP 0533 968 68 65

Anasayfa / KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Firmamız Işık Elektrik San. ve Tic. adıyla 1997 yılından itibaren elektrik malzemeleri sektöründe ticaret hayatına başlamıştır. "Öncelikli olan müşteri memnuniyetidir." sözünü benimsemiş olan firmamız siz müşterilerimize sürekli, kaliteli hizmet ve ürünleri en kısa yoldan ulaştırmayı hedeflemektedir. Şirketimiz her geçen gün artan müşteri potansiyeli ile sizlerle birlikte emin adımlarla yoluna devam edecektir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Toplam Kalite Sistem Felsefesini tüketiciye ulaştırdığımız ürünler ve sistemlerimize bütün detaylar ile yansıtmak. Yönetim desteği ve bütün birimlerin katkısı ile teknolojik gelişmeler yapmak. Kaliteli insan yapısına önem vererek, iç ve dış müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

İç ve Dış pazarda aranan vazgeçilmez firma olmak. Daima İNSANA ve ÇEVRE'ye değer veren firma olmak. Kaliteyi bir yaşam tarzı olarak benimsemiş, sürekli gelişmeyi amaç edinmiş firma olmak.

MİSYONUMUZ

Elektronik ekipmanların montaj gruplarında, mağaza ve market sektörüne yön veren itibarlı bir firma olarak - En Kaliteli - En Estetik - En Pratik - En Ekonomik ürünlerin Türkiye'de markası olmak.